
€972.59
| Boring - Werkelijk | 99.75mm |
|---|---|
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Volume koepel | -26cc |
| GTIN | 00807298116648 |
| Lengte stang | 130.48mm |
| Beroerte | 83.00mm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2267.95g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |