| Gewicht | 0.423 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50 Grade 2mm |
| Compressie Hoogte | 31.29mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Volume koepel | -1,5cc |
| GTIN | 00807298088303 |
| Lengte stang | 165.10mm |
| Beroerte | 94.40mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |