| Gewicht | 0.346 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Compressie Hoogte | 34.93mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5/9.0:1 |
| Volume koepel | -23,5cc |
| GTIN | 00807298044842 |
| Hoofdvolume | 47/43 .cc |
| Lengte stang | 150.00mm |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |