
€3,580.70
| Gewicht | 0.001 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.637in |
| Lengte | 6.417in |
| Zuigerpen Diameter | 1.358in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 1.359in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298079646 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 11793.34g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |