
€142.93
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
|---|---|
| Compressie Hoogte | 1.145in |
| Volume koepel | -4cc |
| GTIN | 00807298089034 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.850in |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |