| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 1.940in |
| Lengte | 4.915in |
| Breedte marge | 0.075in |
| Positie | Exhaust |
| Breedte zitting | 0.100in |
| Diameter steel | 0.310in |
| Lengte uiteinde | 0.250in |
| Bovenkant hoofd | 17? Dish |
| Ondershoek/radius | 22? x 1/4in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298055091 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 177,80mm |
| Gewicht verpakking | 226.80g |
| Verpakking Breedte | 63,50mm |