
€35.11
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 1.930in |
| Lengte | 5.232in |
| Breedte marge | 0.050in |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 0.100in |
| Diameter steel | 0.313in |
| Lengte uiteinde | 0.160in |
| Bovenkant hoofd | 7? Dish |
| Ondershoek/radius | Pro Flo: 12? x 3/8in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298110004 |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 177,80mm |
| Gewicht verpakking | 113.40g |
| Verpakking Breedte | 63,50mm |