| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00807051045284 |
| Merk | Dart Machinery |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Camshaft Lifter Bore | 0.842in |
| Camshaft Location | Raised 0.391in |
| Dekhoogte - Std | 9.025in |
| Motortype | Small Block |
| Main Bearing Type | Chevrolet 400 |
| Main Cap Type | Steel |
| Make | Chevrolet |
| Serie | Little M2 |