| Gewicht | 0.079 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.250in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .812in |
| Buitendiameter Alt | 20.6248mm |
| Serie | 95 Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Tapered |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564008510 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 77,00mm |
| Gewicht verpakking | 76.00g |
| Verpakking Breedte | 27,00mm |