
€362.37
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564213358 |
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.1 |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 5TG-11631-12-00 |
| Piston Ring Part # | JE-XS9800 |
| Piston Pin Part # | JE-787-2050-16-93C |
| Circlip Part # | JE-787-050-MW |