| Gewicht | 0.372 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 621cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564213532 |
| Hoogte verpakking | 95,00mm |
| Lengte verpakking | 152,00mm |
| Gewicht verpakking | 668.00g |
| Verpakking Breedte | 140,00mm |