| Gewicht | 0.342 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | +3.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 540cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564213525 |
| Hoogte verpakking | 93,00mm |
| Lengte verpakking | 151,00mm |
| Gewicht verpakking | 606.00g |
| Verpakking Breedte | 141,00mm |