| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 449cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564213860 |
| Hoogte verpakking | 95,00mm |
| Lengte verpakking | 153,00mm |
| Gewicht verpakking | 514.00g |
| Verpakking Breedte | 142,00mm |