
€303.79
| Gewicht | 0.272 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 474cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220165 |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 152,00mm |
| Gewicht verpakking | 532.00g |
| Verpakking Breedte | 140,00mm |