
€334.17
| Gewicht | 0.279 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | +4.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 493cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220158 |
| Hoogte verpakking | 106,00mm |
| Lengte verpakking | 153,00mm |
| Gewicht verpakking | 556.00g |
| Verpakking Breedte | 142,00mm |