
€303.59
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1407cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564018915 |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 265,00mm |
| Gewicht verpakking | 1784.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |