
€334.17
| Gewicht | 0.164 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 262cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220103 |
| Hoogte verpakking | 94,00mm |
| Lengte verpakking | 163,00mm |
| Gewicht verpakking | 376.00g |
| Verpakking Breedte | 141,00mm |