
€291.88
| Gewicht | 0.208 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | +3.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 270cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564026262 |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 154,00mm |
| Gewicht verpakking | 446.00g |
| Verpakking Breedte | 139,00mm |