| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564026255 |
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.3 |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.00mm |
| Type zuigerkop | Flatened Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-KCE-670 |
| Piston Ring Part # | JE-XC7700 |
| Piston Pin Part # | JE-669-2250-12-51C |
| Circlip Part # | JE-669-050-MW |