
€334.17
| Gewicht | 0.312 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | +4.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 487cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564203014 |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 144,00mm |
| Gewicht verpakking | 572.00g |
| Verpakking Breedte | 139,00mm |