
€334.17
| Weight | 0.312 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 100.00mm |
| Bore - Oversize | +4.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 13.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 487cc |
| Skirt Type | FSR |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564203014 |
| Package Height | 96,00mm |
| Package Length | 144,00mm |
| Package Weight | 572.00g |
| Package Width | 139,00mm |