
€250.62
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.760in |
| Boring - Overmaat | +.010in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1455cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564201454 |
| Type gebouw | Build on Demand |