
€250.62
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 3.760in |
| Bore - Oversize | +.010in |
| Compression Ratio - Actual | 10.25:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 1455cc |
| Skirt Type | Round |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564201454 |
| Build Type | Build on Demand |