| Gewicht | 0.262 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | +5.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 450cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564204455 |
| Hoogte verpakking | 143,00mm |
| Lengte verpakking | 170,00mm |
| Gewicht verpakking | 586.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |