
€1,734.60
| Gewicht | 0.379 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 35.24mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -27cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3504 |
| Merk | JE |