
€1,156.40
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 29.67mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Volume koepel | -10cc |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 267,00mm |
| Gewicht verpakking | 2242.00g |
| Verpakking Breedte | 158,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1201-3268 |
| Merk | JE |