
€1,156.40
| Gewicht | 0.34 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 35.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Volume koepel | 7.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3386 |
| Merk | JE |