
€1,156.40
| Gewicht | 0.378 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -11.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3661 |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |