
€1,156.40
| Gewicht | 0.308 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.80mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 30.25mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.3:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -2.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3287 |
| Merk | JE |