
€1,156.40
| Gewicht | 0.312 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.30mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 30.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.7:1 |
| Dekruimte | 0.05-mm |
| Volume koepel | 9.8cc |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 1934.00g |
| Verpakking Breedte | 157,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3268 |
| Merk | JE |