
€1,156.40
| Gewicht | 0.328 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 35.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.50mm |
| Volume koepel | -4.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3250 |
| Merk | JE |