
€1,734.60
| Gewicht | 0.375 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.3:1 |
| Volume koepel | -13.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3780 |
| Merk | JE |