
€1,156.40
| Gewicht | 0.441 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 45.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.10-mm |
| Volume koepel | -4.9 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC2801-3760 |
| Merk | JE |