
€1,397.60
| Gewicht | 0.443 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 38.90mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.4:1 |
| Dekruimte | 0.12-mm |
| Volume koepel | 12cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | XH9700 |
| Merk | JE |