
€1,397.60
| Gewicht | 0.495 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 38.90mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.3:1 |
| Dekruimte | 0.12-mm |
| Volume koepel | 12cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9650XX |
| Merk | JE |