
€3,065.69
| Gewicht | 0.371 kg |
|---|---|
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Volume koepel | -13.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3543-AL |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | JE |