
€1,893.52
| Gewicht | 0.301 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 31.55mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.4:1 / 10.2:1 |
| Dekruimte | 1.60-/0.60-mm |
| Volume koepel | -7.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JXC0F6-3307-2 |
| Merk | JE |