
€37.57
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.36mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 2.64mm |
| Ringset - Olietype | SAF |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.80mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 2.79mm |
| Ringset - Top Type | SNR |
| Merk | JE |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 19,00mm |
| Lengte verpakking | 81,00mm |
| Gewicht verpakking | 18.00g |
| Verpakking Breedte | 81,00mm |