| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 84.00mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.8mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564224644 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 53,00mm |
| Lengte verpakking | 118,00mm |
| Gewicht verpakking | 140.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |