
€35.38
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.780in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 96.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.0mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 0.106in |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | none |
| Ringset - Tweede radiale breedte | none |
| Ringset - Tweede type | none |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.95mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 0.127in |
| Ringset - Top Type | CNN |
| Merk | JE |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 101,00mm |
| Gewicht verpakking | 16.00g |
| Verpakking Breedte | 101,00mm |