
€116.37
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.75mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.81mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.81mm |
| Ringset - Tweede type | IPC |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.48mm |
| Ringset - Top Type | DMR |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 47,00mm |
| Lengte verpakking | 117,00mm |
| Gewicht verpakking | 150.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |