| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.50mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 2.87mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.22mm |
| Ringset - Tweede type | IFM |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.58mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564225580 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 22,00mm |
| Lengte verpakking | 132,00mm |
| Gewicht verpakking | 50.00g |
| Verpakking Breedte | 127,00mm |