
€4.72
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Carbon Steel |
| Maximale pin diameter | 0.880in |
| Maximale pin diameter Alt | 22.3520mm |
| Minimum pin diameter | 0.861in |
| Minimum pin diameter Alt | 21.8694mm |
| Dikte | .042in |
| pa_type | Tru Arc Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Hoogte verpakking | 5,00mm |
| Lengte verpakking | 139,00mm |
| Gewicht verpakking | 8.00g |
| Verpakking Breedte | 114,00mm |