
€17.34
| Gewicht | 0.109 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 5115 Low Carbon/Case-Hardened Steel |
| Buitendiameter | .866in |
| Buitendiameter Alt | 21.9964mm |
| Serie | 51 Series |
| Wanddikte | 0.150in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564006806 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 79,00mm |
| Gewicht verpakking | 126.00g |
| Verpakking Breedte | 26,00mm |