| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Coating | DLC |
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 63.50mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.54mm |
| Wanddikte | 3.81mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564004130 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |