| Gewicht | 0.117 kg |
|---|---|
| Coating | DLC |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .927in |
| Buitendiameter Alt | 23.5458mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.54mm |
| Serie | 94 Series |
| Wanddikte | 0.150in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564007414 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |