| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.250in |
| Buitendiameter | .708in |
| Buitendiameter Alt | 17.9832mm |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Wanddikte | 0.100in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |