| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 57.15mm |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Wanddikte | 4.57mm |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 78,00mm |
| Gewicht verpakking | 90.00g |
| Verpakking Breedte | 26,00mm |