
€17.80
| Gewicht | 0.125 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Sharp |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 5115 Low Carbon/Case-Hardened Steel |
| Buitendiameter | .984in |
| Buitendiameter Alt | 24.9936mm |
| Serie | 51 Series |
| Wanddikte | 0.150in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |