
€43.83
| Gewicht | 0.112 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 52100 High Carbon Steel, Through Hardened |
| Buitendiameter | .905in |
| Buitendiameter Alt | 22.9870mm |
| Serie | 52 Series |
| Wanddikte | 0.150in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Hoogte verpakking | 31,00mm |
| Lengte verpakking | 82,00mm |
| Gewicht verpakking | 110.00g |
| Verpakking Breedte | 36,00mm |